NATIONAAL KAMPIOENSCHAP

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Witte Spreeuw Wieze
Nationaal kampioenschap
Oost-Vlaanderen
ORGANISATIE KBOF

11-12-2019




14-12-2019
-
15-12-2019


Oktoberhallen
Schrovestraat 22a
9280 Wieze


Bonnaerens Reginald
Wellekensstraat 30
9300 Aalst


Witte Spreeuw Keurmeesters
Nationaal kampioenschap
Oost-Vlaanderen
ORGANISATIE KBOF

11-12-2019




14-12-2019
-
15-12-2019


OKTOBERHALLEN WIEZE
Schrovestraat 22a
9280 Wieze


BONNAERENS Reginald
Wellekensstraat 30
9300 aalst


Witte Spreeuw RFV
Nationaal kampioenschap
Oost-Vlaanderen
ORGANISATIE KBOF

13-12-2019




14-12-2019
-
15-12-2019


Oktoberhallen Wieze
Schrovestraat 22a
9280 Wieze


SMETS Sofie
Irisstraat 10
9280 Lebbeke


PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Provinciaal Kampioenschap Oost Vlaanderen
Provinciaal kampioenschap
Oost-Vlaanderen
Prachtvogel Aalst
053773491
14-11-2019




15-11-2019
-
15-11-2019


SINT - PAULUS ZAAL
BOTERMELKSTRAAT 63B
9300 AALST
053211683

Bonnaerens Reginald
Wellekensstraat 30
9300 Aalst


Provinciaal Kampioenschap Brabant
Provinciaal kampioenschap
Vlaams Brabant
Houwaartse Uil
0478/228480
14-11-2019




15-11-2019
-
17-11-2019


Sint-Denijs
Haldertstraat 11
3390 Houwaart
0478228480

DARCHE TOM
HEIKANT 26
3390 HOUWAART


Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen
Provinciaal kampioenschap
West-Vlaanderen
Verenigde Vogelvrienden Ieper
057/20 86 43
13-11-2019




15-11-2019
-
17-11-2019


OC In 't Riet
Seelbachdreef 4
8902 Zillebeke


HONDEGHEM LUC
SPORTSTRAAT 26
8900 IEPER


Provinciaal Kampioenschap Antwerpen
Provinciaal kampioenschap
Antwerpen
Kruisbek Hulshout
0499/942941
14-11-2019




15-11-2019
-
17-11-2019


Sportpark Joris Verhaegen
Industriepark 3
2235 Hulshout
0499/942-941

DECKERS BART
MAALHOFDIJK 9
2220 HEIST-OP-DEN-BERG


Provinciaal Kampioenschap Limburg
Provinciaal kampioenschap
Limburg
Nachtegaal Kaulille

14-11-2019




16-11-2019
-
17-11-2019


CC De Kroon
Nevenplein 1
3950 Kaulille


AERTS JAAK
Korhoenstraat 1
3910 pelt


SPECIAALCLUBS

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Forpus International
Andere
FIT- Forpus International
Oost-Vlaanderen
075201230

13-09-2019





14-09-2019
-
15-09-2019



Sint Anna
Roklijf 2
9300 Aalst



GORIS KRIS
KAZANDSTRAAT 9
8740 PITTEM



Belgische Nationale Exoten Club
Andere
Belg.Nat.Exot.Club
Oost-Vlaanderen
0473/174694

27-09-2019





28-09-2019
-
29-09-2019



Polyvalente zaal
Massemsesteenweg 242
9230 Massemen



VAN AFFELTERRE FREDDY
BRUSSELSESTEENWEG 393
9230 MASSEMEN



Andere
Diamond bird show
Antwerpen
0499/369692

10-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


Evenementenhal De Populier
Popukierenhoeve 22
2240 Zandhoven
0499/369692

Smeyers Jos
Kapelstraat 9a
2470 Retie


Andere
Brabantse Spec.club Kleur en Postuurkanaries
Vlaams Brabant
0474581827

11-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


Sint Ermelindis
Sint- Ermelindisstraat 14
3320 Hoegaarden- Meldert
0475 922702

GROOTJANS NANCY
KLUISVELDSTRAAT 44
3320 HOEGAARDEN


Euregioshow WEV Limburg
Andere
W.E.V. Limburg
Limburg
0498/081694

18-10-2019





19-10-2019
-
19-10-2019



Feestzaal PANORAMA
Beringenbaan 96
3290 Schaffen



VANLOOK ROGER
ROZENLAAN 26bus 2
3580 BERINGEN



Andere
Spec. Kleurkanarie Limburg
Limburg
0495034387

17-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


Ontmoetingscentrum St Ludovicus
Luikersteenweg 395
3500 Rapertingen
0459034387

Dalemans Jean
Van Lauwstraat 9
3630 Maasmechelen


Andere
Zebravinkenclub O. Vlaanderen
Oost-Vlaanderen
0486 68 25 18

25-10-2019




27-10-2019
-
27-10-2019


Ten Bos
Ten Bos 33
9100 Nieuwkerken-Waas
0486 68 25 18

Erwin Lens
Vossekotstraat 25
9100 Sint-Niklaas


VvNK - COM
Andere
VVNK Geel
Vlaams Brabant
014 452243

29-10-2019





01-11-2019
-
03-11-2019



Brabanthal Leuven
Brabantlaan 1
3001 Leuven



WYNEN GODELIEVE
WINTERDREEF 7
2360 OUD-TURNHOUT



Andere
Zebravinkenclub Brabant
Antwerpen
0479/013002

31-10-2019




02-11-2019
-
03-11-2019


Parochiezaal Centrum
Langetraat 14
2235 Houtvenne
0477 63 82 34

DAS GUIDO
SPARSTRAAT 33
2230 HERSELT


Andere
W.E.V. Oost Vlaanderen
Oost-Vlaanderen
051/63.56.64

20-12-2019




22-12-2019
-
22-12-2019


de vlasschuur
ardensejagerstraat 1
9800 Gottem - Deinze
0476305233

SCHELSTRAETE FRANK
DENTERGEMSTRAAT 71
9800 DEINZE


- Geen groupement

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Antwerpen - Groepement 1 Herentals

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubkamp
Zandfluiter Lichtaart
Antwerpen
0472/498895

04-10-2019




05-10-2019
-
06-10-2019


Ontmoetingscentrum
Schoolstraat 33Zagerijstraat, 10
2460 Lichtaart


DRUYTS DAVE
ZAGERIJSTRAAT 10
2460 KASTERLEE


De Ortolaan Geel
Andere
Ortolaan Geel
Antwerpen
0494/80 25 12 - 014/301356

11-10-2019





12-10-2019
-
13-10-2019



DENNENOORD
Smallestraat 2
2430 Eindhout



Boons Julienne
Bevrijdingslaan 129
2450 Meerhout



Gewest TT
Winterkoning Tongerlo
Antwerpen
0479 03 05 51

18-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


Sint Norbertusgilde
Geneinde 48
2260 Westerlo
0479 03 05 51

Verellen Jos
Olenseweg 380
2260 Westerlo


Clubkamp
Goudvink O.L.V. Olen
Antwerpen
0478/602618

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


GEDOVIBA
Gerheze 1
2250 Olen
0478/602618

LAENEN HERMAN
DOFFEN 88
2250 OLEN


Gewest TT
Barmsijs Pulderbos
Antwerpen
0497035877

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


fanfarelokaal
patrijzenlaan 30
2242 Pulderbos


DONCKERS ANN.
HAZENPAD 10
2242 PULDERBOS


Clubkamp
Blauwe Merel Kessel
Antwerpen
0477265495

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


gc 't dorp
berlaarsesteenweg 2
2560 kessel
0477265495

peeters staf
molenstraat 75
2560 nijlen


Witte Merel Westerlo
Gewest TT
Witte Merel VoortkapelWesterlo
Antwerpen
0474251711

22-11-2019





23-11-2019
-
24-11-2019



Polyvalente zaal
Stijn - Streuvelstraat 9
2260 WESTERLO



ROODHOOFT ALFONS
ERNEST CLAESSTRAAT 30
2260 WESTERLO



Clubkamp
Kardinaal Wiekevorst
Antwerpen
0476/770339

30-11-2019




30-11-2019
-
01-12-2019


Centrum
Dorp 16
2222 Wiekevorst
0476/770339

TRUYTS ALFONS
WITTE GRACHT 90
2222 WIEKEVORST


Clubkamp
Zwarte Kraai Nijlen
Antwerpen
0479081076

06-12-2019




07-12-2019
-
08-12-2019


parochiezaal Onze Lieve Vrouw
Bouwelsesteenweg 197A
2560 nijlen
0479/08 10 76

MARIEN DIRK
GROENSTRAAT 14
2560 NIJLEN


Goudvink LIlle
Gewest TT
Goudvink Lille
Antwerpen
0486.65.00.44

20-12-2019





21-12-2019
-
22-12-2019



sint pieter
kerkplein 3
2275 lille



VERSTAPPEN GUSTAAF
GROENEWEG 57
2275 LILLE



Andere
Zwarte Kraai Nijlen
Antwerpen
0479081076

10-04-2020




11-04-2020
-
13-04-2020


Gildenzaal
Gemeentestraat 24
2560 Nijlen
0479/08 10 76

MARIEN DIRK
GROENSTRAAT 14
2560 NIJLEN


Antwerpen - Groepement 2 Turnhout

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Andere
Witte Merel Vosselaar
Antwerpen
0496/998368

17-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


gemeentehal
maurits potterstraat 3
2350 vosselaar


ORIS RUDY
HOEVESTRAAT 5
2340 BEERSE


Andere
Distelvink Arendonk
Antwerpen
0496/917497

23-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


Gem.feestzaal DE GARVE
Park Deroissart 9
2370 Arendonk
0496 91 74 97

ELSEN GUIDO
DE RENNEN 18
2370 ARENDONK


Clubkamp
Distelvink Retie
Antwerpen
0499/369692

01-11-2019




02-11-2019
-
03-11-2019


Gemeentelijke Basisschool
Peperstraat 24
2470 Retie
0499/369692

SMEYERS JOS
KAPELSTRAAT 9A
2470 RETIE


Andere
Edelzanger Baarle-Hertog
Antwerpen
01681606992

06-11-2019




08-11-2019
-
10-11-2019


Cultureel centrum
Pastoor de katerstraat 5
2387 Baarle hertog
0031681606992

BAEYENS LUDO
RAAFTUINWEG 1
2380 RAVELS


Andere
Liereman Oud-Turnhout
Antwerpen
0486386588

28-11-2019




30-11-2019
-
01-12-2019


De Djoelen
Stwg op Mol 3bus 2
2360 Oud-Turnhout
014462227

ALLAERTS GIE
STEENWEG OP RIJKEVORSEL 71
2330 MERKSPLAS


Clubkamp
Witte Merel Vosselaar
Antwerpen
0496/998368

17-01-2020




18-01-2020
-
19-01-2020


cafe sportvriend
hoortverten 2
2350 vosselaar


ORIS RUDY
HOEVESTRAAT 5
2340 BEERSE


Antwerpen - Groepement 3 Noorderkempen

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Roze Spreeuw Oostmalle
Antwerpen
03/3116257

04-10-2019




05-10-2019
-
06-10-2019


gemeentelijke feestzaal de notelaar
lierselei 19
2390 oostmalle
0473 502528

WOUTERS GUIDO
TURNHOUTSEBAAN 77
2390 OOSTMALLE


Gewest TT
Havik Rijkevorsel
Antwerpen
0473539188

18-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


Parochiezaal
Pastoor Lambrechtsstraat 2
2310 Rijkevorsel


VAN DEN LANGENBERGH GUSTA
HELHOEK 6
2310 RIJKEVORSEL


Gewest TT
Vliegenvanger Zoersel
Antwerpen
0473733134

01-11-2019




02-11-2019
-
03-11-2019


Sint Elizabethzaal
zandstraat 39
2980 Zoersel
0473733134

Verheyen Hugo
Bieshoeve 7
2980 Zoersel


Gewest TT
Zandfluiter Meer
Antwerpen
03/3158439

08-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


Zaal Victoria
Meerleseweg 4
2321 Meer
-

JANSSENS FRANCOIS
MEERDORP 71
2321 MEER


Goudvink Vlimmeren
Gewest TT
Goudvink Vlimmeren
Antwerpen
047617370

22-11-2019





23-11-2019
-
24-11-2019



parochie zaal
Hoogstraat 22engstraat, 84
2340 vlimmeren
0477 266869


BOSCH STEFAAN
ENGSTRAAT 84
2340 VLIMMEREN



Gewest TT
Maatschappij Ons Genoegen
Antwerpen
03/3141348

29-11-2019




30-11-2019
-
01-12-2019


't Centrum
Dorp 21
2310 Rijkevorsel
0472/50.53.40

EELEN JEF
BREMSTRAAT 3
2310 RIJKEVORSEL


Antwerpen - Groepement 4 Noord-Antwerpen

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
De Hoevense Vogelvrienden
Gewest TT
Hoevense Vogelvrienden
Antwerpen
0496507450

30-10-2019





02-11-2019
-
03-11-2019



Gemeenschapsschool
Geelvinkstraat 15
2940 Stabroek



PRAET WALTER
MORETUSLEI 15
2180 EKEREN



Gewest TT
Reigersvrienden Berendrecht
Antwerpen
0497 23 25 24

06-11-2019




08-11-2019
-
10-11-2019


Evenementenhal 't Noorden
Armestraatje 2
2040 Zandvliet
03 2925128

ZACHARSKI GUIDO
DORPSTRAAT 57
2040 BERENDRECHT


Gewest TT
Koperwiek Essen Wildert
Antwerpen
0476/465053

21-11-2019




22-11-2019
-
24-11-2019


Den Baptist
St Jansstraat 146
2910 Essen - Wildert


VAN OVERVELT JAN
POSTBAAN 16
2910 ESSEN


Antwerpen - Groepement 5 Mol

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Goudvink Mol
Antwerpen
0479/279372

08-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


PC Ginderbuiten
kapellestraat 90
2400 mol
014/314105

STANS LUC
KERKHOFLAAN 43
2400 MOL-DONK


Andere
Botvink Meerhout
Antwerpen
0489 650487

29-11-2019




30-11-2019
-
01-12-2019


De Duizendpoot (school)
Schoolstraat 1
2450 Meerhout
0489650487

MERTENS BENY
MEERHOUTSEWEG 94
2440 GEEL


Antwerpen - Groepement 6 Klein-Brabant

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Antwerpen - Groepement 7 Schelde-Rupel

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Vogelvrienden Reet
Antwerpen
03 484 62 40

27-09-2019




28-09-2019
-
29-09-2019


Gildenhuis
Eikenstraat 13
2840 Reet


VAN DIJCK EDDY
SCHRIEKWEG 27
2240 ZANDHOVEN


Andere
Verenigde Vogelvrienden Wommelgem
Antwerpen
+32(0)473-87 05 09

27-09-2019




28-09-2019
-
29-09-2019


Gemeentelijke Feestzaal Fort 2
Fort 2 straat 0Parking 2
2160 Wommelgem
+32(0)473-87 05 09

VERSWIJVEL GUIDO
NIJVERHEIDSSTRAAT 32
2160 WOMMELGEM


Gewest TT
Pestvogel Lier
Antwerpen
0484957511

17-10-2019




18-10-2019
-
20-10-2019


'open poort
berlaarsesteenweg 17
2500 LIER


DIJKMANS BOB
LIERSESTEENWEG 69
2590 BERLAAR


-- Selecteer --
Kanarie Hemiksem
Antwerpen
0468 106 430

24-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


Depot Deluxe
Nijverheidstraat 27
2620 Hemiksem


Ledoux Henri
Miksebeekstraat 57
2930 brasschaat


Gewest TT
Steenkneuter Rumst
Antwerpen
0478 615889

31-10-2019




01-11-2019
-
03-11-2019


Volkshuis
Nieuwstraat 156
2840 Terhagen( Rumst)
03/88808840

CEUPPENS AUGUST
STADEYCKEN 11
2860 ST KATELIJNE-WAVER


Gewest TT
Noordvink Hove
Antwerpen
0496167035

07-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


Prinsenhof Thuishaven
Kapelstraat 19
2540 Hove
+32496167035

VERHOFSTADT STEVEN
UITBREIDINGSSTRAAT 9
2547 LINT


Antwerpen - Groepement 8 Heist op den Berg

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Antwerpen - Groepement 9 Tussen Kanaal en Nete

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Antwerpen - klein brabant , Diamantbird

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Limburg - Groepement 1 Noord Limburg

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Andere
Internationale TT
Limburg
011649614

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


Parochiezaal Linde Peer
Linde dorp 37Korhoenstraat, 1
3990 Peer
011794231

Paesen Willy
BETTEBOS 8
3910 pELT


Gewest TT
Barmsijs Oudsbergen
Limburg
011/792549

01-11-2019




02-11-2019
-
03-11-2019


´t Heem
Kloosterstraat 5
3670 Meeuwen-gruitrode
011792549

VANHEMEL JOZEF
SALVIASTRAAT 9
3670 OUDSBERGEN


Gewest TT
Nat.+ vogelvr. Overpelt
Limburg
011649614

08-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


Het pelterke
Jeugdlaan 4
3900 Pelt
011641465

Paesen Willy
Bettebos 8
3910 Pelt


Gewest TT
Distelvink Bocholt
Limburg
089/771507

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


Biotechnicum
Kaulillerweg 3
3950 Bocholt
089771507

CHRISTIAEN YVES
WILGENWEG 10
3950 BOCHOLT


Clubkamp
NLVK Goudvink Lommel
Limburg
011-543331

29-11-2019




30-11-2019
-
01-12-2019


Loxia
Kruisbekstraat 1
3920 Lommel
011-543331

Willekens Amandus
Duivenstraat 14
3920 Lommel


Sperwer d L.K. Wijchmaal
Clubkamp
Sperwer d L K Wijchmaal
Limburg
011/732505

07-12-2019





07-12-2019
-
08-12-2019



de Tichel
Sint-Trudostraat 76
3990 Wijchmaal - Peer



VANDERHEYDEN KAREL
TOEKOMSTSTRAAT 55
3940 HECHTEL



Limburg - Groepement 2 Midden Limburg

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Nachtegaal Loksbergen
Limburg
0475 881022

11-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


't Buurthuis
Zelkstraat 5
3545 Zelk Halen
0498 157090

PIERAERTS DIRK
ZILVEREN HELMENSTRAAT 34
3545 HALEN


Andere
De Looise Kanarie
Limburg
0476/26.16.33

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


Polyvalente zaal Pius X
Stationstraat 125
3980 Tessenderlo
0476/26.16.33

Grieten Marc
Rooierbeemden 74
3980 Tessenderlo


Limburg - Groepement 3 Maas en Kempen

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubkamp
Goudvink Maasmechelen
Limburg
089 767497

18-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


Allenthuis
Pastoriestraat 8
3630 Proosterbos Maasmechelen


Colley Jean
Hazenstraat 9
3630 maasmechelen


Andere
Snep Stokkem
Limburg
0472/874323

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


zaal De Meander
Stokkemerbaan 147BORRESHOEFSTRAAT 91 A
3650 Dilsen -Stokkem
+32472874323

SCHOFFELEN ROGER
KRUISHOEFSTRAAT 16
3650 DILSEN-STOKKEM


Gewest TT
Nachtegaal Opoeteren
Limburg
0476/497218

01-11-2019




02-11-2019
-
02-11-2019


De Riet
Schoolstraat 20
3680 Opoeteren


GIELEN JACKY
HOEVENSTRAAT 1
3680 MAASEIK


Limburg - Groepement 4 Bilzen

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Leeuwerik Munsterbilzen
Limburg
0479/717873

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


Parochiaal Centrum t'Kabotske
Scapulierstraat 17
3740 Munsterbilzen


LAMBRIGHS PATRICK
GROTE BAAN 191
3511 KURINGEN


Limburg - Groepement 5 en 6 Hasselt-Borgloon

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubkamp
Barmsijs Jeuk
Limburg
0498/841010

27-09-2019




28-09-2019
-
29-09-2019


Buurthuis Bovelingen
Schoolstraat 20
3870 Heers
0498 841010

ROBERT MARCEL
HOUTSTRAAT 52
3890 GINGELOM


Gewest TT
Geelgors Kortessem
Limburg
0476 451 406

24-10-2019




25-10-2019
-
25-10-2019


Cultuur Centrum DE MOZAÏEK
Kerkplein 14
3720 Kortessem
011/379320

THOELEN IVAN
OVERREPENSTRAAT 13
3700 TONGEREN


Gewest TT
Barmsijs Jeuk
Limburg
0498/841010

01-11-2019




02-11-2019
-
03-11-2019


Cultuurhuis Den Dries
Groenplaats 20
3890 Gingelom
0498 841010

ROBERT MARCEL
HOUTSTRAAT 52
3890 GINGELOM


De Distelvink Velm
Gewest TT
Distelvink Velm
Limburg
0472570713

08-11-2019





09-11-2019
-
10-11-2019



Cultureel Centrum Velm
Sint-Martinusstraat 9
3806 Velm
0472570713


Gregoir Benny
Schoorbroekstraat 79
3806 velm



Gewest TT
Sijs Alken
Limburg
0475/424995

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


d'Erckenteel
Parkstraat 0
3570 Alken Terkoet
0475424995

SCHROYEN LUDO
WIJYERVELDSTRAAT 75
3500 HASSELT


Gewest TT
Trekvogel Duras
Limburg
0485756256

28-11-2019




29-11-2019
-
01-12-2019


gorsems gasthof (parking te bereiken via de planterijstraat )
gorsemdorp 53
3803 gorsem
0485756256

istas jozef
galgestraat 83
3803 Duras


Gewest TT
Burchtkraai Brustem
Limburg
0494/547461

05-12-2019




06-12-2019
-
08-12-2019


Gemeentelijke Feestzaal
Aalst-Dorp 25
3800 Sint-Truiden


DEGLIN BART
GUDDERSTRAAT 29
3800 GROOT GELMEM


Oost-Vlaanderen - Groepement Aalst

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Prachtvogel Aalst
Oost-Vlaanderen
053773491

03-10-2019




04-10-2019
-
06-10-2019


SINT-PAULUS ZAAL
BOTERMELKSTRAAT 63B
9300 AALST


BONNAERENS REGINALD
WELLEKENSSTRAAT 30
9300 AALST


Gewest TT
Blauwboszanger Mere
Oost-Vlaanderen
053/839346

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


Zaal Sint-Anna
Bambruggedorp 44
9420 Bambrugge (Erpe-Mere)
053/838346

DE PRIL GEERT
DREEF 21
9420 MERE


Gewest TT
Glansmerel Lede
Oost-Vlaanderen
0473872004

21-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


bron
kerkevijverstraat 19
9340 Lede
0473872004

BOONE JEAN-PAUL
KEERSTRAAT 106
9420 ERPE-MERE


Oost-Vlaanderen - Groepement Deinze

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Sijsje Nazareth
Oost-Vlaanderen
0497/935603

24-10-2019




25-10-2019
-
27-10-2019


CC De Zwaan
Dorp 1
9810 Nazareth
0497/935603

DEWULF Jacques
s'Gravenstraat 62
9810 NAZARETH


Oost-Vlaanderen - Groepement Dendermonde

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubkamp
Goudvink Zele
Oost-Vlaanderen
0479/567609

04-10-2019




05-10-2019
-
06-10-2019


Zaal VP
Dekenijstraat 5
9240 Zele


DE PAEPE GILBERT
COLLEGESTRAAT 31
9240 ZELE


Gewest TT
Zandvogel Grembergen
Oost-Vlaanderen
0496/788616

04-10-2019




05-10-2019
-
06-10-2019


De Grind
Rootjensweg 78
9200 Dendermonde


ELEBAUT STIJN
VLASBLOEMSTRAAT 1
9200 GREMBERGEN


Gewest TT
Witte Valk Opwijk
Vlaams Brabant
0474 72 59 26

10-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


GC Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk
0474 72 59 26

DE BAERDEMAEKER JEAN-MARIE
JULES ANDRIESPARK 19
9255 BUGGENHOUT OPSTAL


Gewest TT
Zeelse Vogelvrienden
Oost-Vlaanderen
0479 99 00 26

31-10-2019




01-11-2019
-
03-11-2019


Gemeenteschool
Bookmolenstraat 2
9240 Zele


De Wilde Cris
Frans Vermoesenstraat 1
9240 Zele


Andere
Appelvink Appels
Oost-Vlaanderen
052 52 97 64

07-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


PAROCHIAAL CENTRUM
VRIJSTRAAT 1
9200 APPELS
052 22 09 44

VAN BUGGENHOUT HUGO
ZANDSTRAAT 2BUS 7
9200 APPELS


Gewest TT
Meerkoet Serskamp
Oost-Vlaanderen
09/3666568

28-11-2019




29-11-2019
-
01-12-2019


Polyvalente zaal Gemeenteschool
Schoolstraat 4
9260 Serskamp


HUYLEBROECK WIM
SERSKAMPSEDREEF 7
9260 SERSKAMP


Oost-Vlaanderen - Groepement Eeklo

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
-- Selecteer --
Distelvink Knesselare
Oost-Vlaanderen
0478/26.63.08

21-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


gemeentelijke feestzaal
kloosterstraat 42
9910 Knesselare


DE BRUYCKER CINDY
WATERPOLDER 30
9992 MIDDELBURG


-- Selecteer --
Donkse Roodborst Maldegem
Oost-Vlaanderen
050-359018

28-11-2019




29-11-2019
-
01-12-2019


De Poermolen
Paardekerkhof 1
9990 Maldegem, Donk


Declerck Georges
molenstraat 63
8310 Assebroek


Oost-Vlaanderen - Groepement Gent

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Oost-Vlaanderen - Groepement Waasland

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Andere
Spechten Bornem
Antwerpen
03/8899577

22-09-2019




22-09-2019
-
22-09-2019


Gemeenschapshuis Branst
Lupegem 160
0000 Bornem


DE WACHTER ERWIN
E.DE JONGHESTRAAT 123
2880 BORNEM


Gewest TT
Moedige Vogelvr. St. Niklaas
Oost-Vlaanderen
0478 21 61 76

10-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


Huize De Meerleer
Hofstraat 7
9100 Sint-Niklaas
0478216176

DE PUYSSELEIR ACHILLE
HEIMOLENSTRAAT 173
9100 SINT NIKLAAS


Gewest TT
Sneeuwgors Temse
Oost-Vlaanderen
0486837438

17-10-2019




18-10-2019
-
20-10-2019


De leeuwerck
Gasthuisstraat 172a
9140 temse


Heirbaut Frank
Hollebeek 44
9140 temse


De Spechten Bornem
Gewest TT
Spechten Bornem
Antwerpen
03 /889 78 26

24-10-2019





25-10-2019
-
27-10-2019



Kloosterheide
Kloosterstraat 89
2880 Bornem
0472 44 43 53


Lenaerts Albert
Brevenstraat 98
2880 Bornem



Gewest TT
Goudvink St Gillis-Waas
Oost-Vlaanderen
03/7754710

31-10-2019




01-11-2019
-
03-11-2019


de route
stationstraat 201
9170 sint gilles waas


TULKENS MARC
KLEINE KOUTERSTRAAT 19
9120 VRASENE


Vlaams Brabant - Groepement 1 Tienen

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Witte Spreeuwen Tienen
Vlaams Brabant
016/81.61.51

20-10-2019




18-10-2019
-
20-10-2019


De Schakel
Withuisstraat 22
3300 Tienen


Boncher Anita
Schansstraat 11
3300 Tienen


Gewest TT
De Vlaamse gaai
Vlaams Brabant
011761072

07-11-2019




08-11-2019
-
10-11-2019


Voetbalkantine KSV Drieslinter
Molenweg 0
3350 Drieslinter
niet aanwezig

DUNON ALAIN
KIEZELSTRAAT 15
3350 DRIESLINTER


Vlaams Brabant - Groepement 2 Leuven

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
De Zanglijster Korbeek-Lo
Gewest TT
Zanglijster Korbeek-Lo
Vlaams Brabant
016/461615

31-10-2019





02-11-2019
-
03-11-2019



De Borre
speelpleinstraat 4
3360 bierbeek



DEBECKER PAUL
KRIJKELLAAN 7
3360 KORBEEK-LO



Gewest TT
Wielewaal Tielt-Winge
Vlaams Brabant
0476/222155

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


G C De Maere
Leuvensesteenweg 187
3390 Tielt-Winge
0476/222155

Mellaerts Geert
Leuvensesteenweg 133
3390 Tielt-winge


Vlaams Brabant - Groepement 3 Diest

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Vlaams Brabant - Groepement 4 Haacht

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

Vlaams Brabant - Groepement 5 Overijse

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Appelvink Duisburg
Vlaams Brabant
0477-495657

04-10-2019




05-10-2019
-
06-10-2019


De Eysernelle
Duisburgsesteenweg 137
3090 Overijse
02/6875939

WILLE FREDERIK
JOZEF KUMPSSTRAAT 154
1560 HOEILAART


Gewest TT
Ijse Vogelvrienden Overijse
Vlaams Brabant
02/3050401

11-10-2019




12-10-2019
-
13-10-2019


Den Rank
Hoeilaartsesteenweg 56
3090 Overijse


HEYLENS CHRISTIAN
HENGSTENBERG 54
3090 OVERIJSE


Andere
Kneu Bertem
Vlaams Brabant
0476890759

18-10-2019




19-10-2019
-
20-10-2019


Sportzaal
Bosstraat 1
3060 Bertem
0476/890759

Timmermans Victor
Oude leuvensebaan 5
3060 bertem


Gewest TT
Witte Merel Everberg
Vlaams Brabant
0496/573702

25-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


OC OUD GEMEENTEHUIS
GEMEENTEHUISSTRAAT 11
3078 EVERBERG
0496/573702

IMBRECHTS GEORGES
LOD. VAN VELTEMSTRAAT 49
3020 veltem-BEISEM


Vlaams Brabant - Groepement 6 Asse

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat

West-Vlaanderen - Groepement 1 Brugge-Oostende

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Rietmus Gistel
West-Vlaanderen
0485/316588

19-09-2019




21-09-2019
-
22-09-2019


De Burg (ONS HUIS)
Markt 6
8470 GISTEL


DECRU EMIEL
POTELSTWEGEL 14
8680 KOEKELARE


Gewest TT
Goudvink Oostkamp
West-Vlaanderen
051/467120

03-10-2019




04-10-2019
-
06-10-2019


DE RAAT
SCHOOLDREEF 5
8020 OOSTKAMP
0476277305

RAES ERIC
CASSANDERUSSTRAAT 8
8740 PITTEM


Gewest TT
Geelgors Sijsele-Damme
West-Vlaanderen
0472/937954

07-11-2019




09-11-2019
-
10-11-2019


GEMEENTELIJKE TURNZAAL
KLOOSTERSTRAAT 1
8340 SIJSELE


LAMOTE JEAN_PIERRE
STATIONSSTRAAT 184
8340 SIJSELE


West-Vlaanderen - Groepement 2 Roeselare-Tielt

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubkamp
Witte Spreeuwen Roeselare
West-Vlaanderen
0495902459

24-10-2019




26-10-2019
-
27-10-2019


De Haselt
Pastoor Slossestraat 1
8800 Roeselare
051251384

DEVRIESE DIDIER
MANDELLAAN 519
8800 ROESELARE


Gewestkampioenschap Roeselare - Tielt
Gewest TT
Witte Mus Lichtervelde
West-Vlaanderen
0474/649414

07-11-2019





09-11-2019
-
10-11-2019



OC De Schouw
Statiestraat 113
8810 Lichtervelde
0474/649414


Dely Jurn
Lichterveldestraat 40
8750 Zwevezele



West-Vlaanderen - Groepement 3 Kortrijk

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Deerlijkse Vogelvrienden
West-Vlaanderen
056/705082

26-09-2019




27-09-2019
-
29-09-2019


De Wieke
Wiekeplein 1
8450 Deerlijk


DESANDER MARLEEN
MEZENLAAN 27
8540 DEERLIJK


Gewest TT
Leeuwerik Gullegem
West-Vlaanderen
056/415444

17-10-2019




18-10-2019
-
20-10-2019


OC de Cerf
Kerkstraat 1
8560 Gullegem
056/415444

ALLEGAERT ETIENNE
BISSEGEMSTRAAT 209
8560 GULLEGEM


Gewest TT
De Paradijsvogel Kuurne
West-Vlaanderen
0486/361126

21-11-2019




22-11-2019
-
24-11-2019


Sint Pieterszaal
Brugsesteenweg 309
8520 Kuurne


DEVOS MARC
RENBAANLAAN 3
8520 KUURNE


West-Vlaanderen - Groepement 4 Ieper

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Gewest TT
Verenigde Vogelvrienden Ieper
West-Vlaanderen
0475 647851

24-10-2019




25-10-2019
-
27-10-2019


OC 't Zonnerad
Tressoriersstraat 6
8980 Zonnebeke


Blondeel Jurgen
Beselarestraat 22
8980 Zonnebeke


Gewest TT
Geelgors Poperinge
West-Vlaanderen
0478598593

20-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


Maecke-Blydezaal
Doornstraat 43
8970 Poperinge


SCHELPE JEROEN
T'VLIEGEND PAARD 6
8970 POPERINGE


West-Vlaanderen - Groepement 5 Veurne-Diksmuide

VerenigingInkorvingBezoekZaalSecretariaat
Clubs zonder groepement
Andere
PAK
Henegouwen
0477/452483

17-08-2019





17-08-2019
-
17-08-2019


Parochiezaal
Rue de Courriere 2
7181 Familleureux


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


Andere
PAK
Limburg
0477/452483

06-09-2019





07-09-2019
-
08-09-2019


GCOC Oosterhof
Dr Vanderhoeydonckstraat 56
3560 Lummen


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


Andere
PAK
Oost-Vlaanderen
0477/452483

11-09-2019





13-09-2019
-
15-09-2019


Sint Pauwluszaal
Botermelkstraat 60b
9300 Aalst


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


Andere
PAK
Namen
0477/452483

20-09-2019





21-09-2019
-
22-09-2019


Espace Orneau
Chaussée de Namur 32
5080 Bembloux


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


Land van Aalst
Andere
PAK
Oost-Vlaanderen
0477/452483

09-10-2019






11-10-2019
-
13-10-2019



Sint Antonius
Provincieweg 0
9552 Borsbeke



VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG



Andere
PAK
Antwerpen
0477/452483

01-11-2019





02-11-2019
-
03-11-2019


Evenementenhal De Polpulier
Polpulierenhoeve 22
2240 Zandhoven


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


Gewest TT
VogelvriendenZennevallei Halle
Vlaams Brabant
0473/240729

22-11-2019




23-11-2019
-
24-11-2019


t'ZAALTJE
Johan Demaegtstraat 19A
1673 BEERT
0475/379806

DE PELSENEER Luc
Eikstraat 20
1673 BEERT


Andere
Gouden ring show
West-Vlaanderen
057/218758

04-12-2019





07-12-2019
-
08-12-2019


Expo Roeselare
Dikmuidsesteenweg 400
8800 Roeselare


DE CEUNINCK INGE
NONNENBOSSENSTRAAT 30
8900 IEPER


Andere
PAK
Luik
0477/452483

06-12-2019





07-12-2019
-
08-12-2019


Chapelier
Rue du Bief 0
0000 Xhendelesse


VANDALE WILFRIED
VISSERSSTRAAT 6B
8460 OUDENBURG


COM - Gouden Ring Show
Andere
Gouden ring show
West-Vlaanderen
057/218758

06-12-2019






07-12-2019
-
08-12-2019



Expo Roeselare
Diksmuidsesteenweg 400
8800 Roeselare
051 26 24 00


DE CEUNINCK INGE
NONNENBOSSENSTRAAT 30
8900 IEPER